UAB „PRIMUM Group”

Veiklą pradėjome 2011 metais ir sėkmingai ją tęsiame. Pagrindinės mūsų įmonės veiklos sritys – architektūros, interjero dizaino ir inžinerinių sistemų projektavimas.

icon_widget_image P – Pn | 8:00 - 17:30 icon_widget_image Savanorių pr. 65A, Vilnius, 3 aukštas icon_widget_image + (370) 691-47-120 + (370) 647-74-460 icon_widget_image info@primum.lt projektai@primum.lt
a
Architektūros Technologė

Aistė Valevičiūtė

Ilgametė darbo patirtis užsienyje mane išmokė vertinti kiekvieną projektuojamą namą ir būti motyvuota tobulinant kaimynystes ir bendruomenes.
Architektė Aistė Valevičiūtė
Architektūros Technologė

Aistė Valevičiūtė

Architektūros technologijos bakalauro mokslus baigiau Anglijoje. Dar paskutinio kurso metu pradėjau dirbti architektų įmonėje, kurioje 8 metus projektavau didelės apimties gyvenamųjų daugiabučių kvartalus. Viso esu prisidėjusi prie daugiau nei 1300 butų pastatymo Londone ir aplink jį.

 

Projektuose užimdavau ne tik architektės bet ir BIM koordinatorės pareigybę. Norėdama praplėsti turimas žinias ir prisidėti prie statybų skaitmenizavimo proceso Lietuvoje, šiuo metu papildomai studijuoju BIM magistrą.

 

Po visos patirties užsienyje, galiu pasakyti, kad esu dirbusi visuose projektavimo ir statybos etapuose, su skirtingo pobūdžio užsakovais. Išmokau vertinti kiekvieną projektuojamą namą ir būti motyvuota tobulinant kaimynystes ir bendruomenes.