UAB „PRIMUM Group”

Veiklą pradėjome 2011 metais ir sėkmingai ją tęsiame. Pagrindinės mūsų įmonės veiklos sritys – architektūros, interjero dizaino ir inžinerinių sistemų projektavimas.

icon_widget_image P – Pn | 8:00 - 17:30 icon_widget_image Savanorių pr. 65A, Vilnius, 3 aukštas icon_widget_image + (370) 691-47-120 + (370) 647-74-460 icon_widget_image info@primum.lt projektai@primum.lt
a
Projektų Vadovas

Jevgenij Vasiljev

ŠVOK srityje esu jau daugiau kaip 15 metų. Per šį laikotarpį įgijau neįkainojamos patirties dirbant su įvairiausiais projektais Lietuvoje bei Europos ir Azijos šalyse.
Projektų Vadovas

Jevgenij Vasiljev

Energetikos bakalauro laipsnį įgijau 2004 metais, iškart po termoinžinerijos studijų programos Vilniaus Gedimino technikos universitete.

 

Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (ŠVOK) srityje esu jau daugiau kaip 15 metų. Per šį laikotarpį įgijau neįkainojamos patirties dirbant su įvairiausiais projektais Lietuvoje bei Europos ir Azijos šalyse. Tokia patirtis leidžia drąsiai teigti, kad esu orientuotas į aukštus tikslus, užtikrinu individualius lūkesčius atitinkantį, profesionalų ir greitą darbą ŠVOK sistemų projektavime ir projektų vadovavime.