UAB „PRIMUM Group”

Veiklą pradėjome 2011 metais ir sėkmingai ją tęsiame. Pagrindinės mūsų įmonės veiklos sritys – architektūros, interjero dizaino ir inžinerinių sistemų projektavimas.

icon_widget_image P – Pn | 8:00 - 17:30 icon_widget_image Savanorių pr. 65A, Vilnius, 3 aukštas icon_widget_image + (370) 691-47-120 + (370) 647-74-460 icon_widget_image info@primum.lt projektai@primum.lt

Vasara Baidarėje Su Kolegomis – Dar Geresnė!

Plaukimas baidarėmis pamažu tampa mūsų komandos kasmetine vasaros tradicija!

Šiais metais pasirinkome pakankamai ekstremalų 12 kilometrų maršrutą Siesarties upe. Mūsų komandą sudomino aprašymas ir atsiliepimai, jog tai yra viena įdomiausių upių Lietuvoje – labai vingiuota ir vietomis pakankamai srauni bei, kad ši vandens kelionė itin tinka adrenalino ieškantiems ir išbandymų ištroškusiems plaukikams – taip, mes esame būtent tokie!

Nuotaikingai nusiteikę penktadienio rytą pajudėjome į Molėtų pusę. Atvykus į vietą susigrupavome poromis ir pasiruošę bet kokiems iššūkiams, septyniomis baidarėmis pasileidome Siesarties upe.

Plaukdami susidūrėme su staigiais posūkiais, nuvirtusiais medžiais bei akmenimis, todėl prireikė ne kartą lipti ir neštis baidares per kliūtis. Upės vingriuose, trumpam sustojant gražiausiose lokacijose, užtrukome apie 7 valandas. Puikiai praleidome laiką ir pasikrovėme nepakartojamais įspūdžiais – buvo daug juoko, nuotykių ir vaizdų!