UAB „PRIMUM Group”

Veiklą pradėjome 2011 metais ir sėkmingai ją tęsiame. Pagrindinės mūsų įmonės veiklos sritys – architektūros, interjero dizaino ir inžinerinių sistemų projektavimas.

icon_widget_image P – Pn | 8:00 - 17:30 icon_widget_image Savanorių pr. 65A, Vilnius, 3 aukštas icon_widget_image + (370) 691-47-120 + (370) 647-74-460 icon_widget_image info@primum.lt projektai@primum.lt
Remigijus Datenis - Projektų Vadovas

Susipažinkite Su Projektų Vadovu Remigijumi Dateniu

Kasdienybės be Remigijaus neįsivaizduojame! Charizmatiškas, žingeidus ir be galo paslaugus – pagrindinės savybės, kurias išskiria kolegos ir priduria: „Užklupus netikėtoms problemoms visuomet sulaukiame pagalbos ir greito sprendimo būdo. Toks šimtaprocentinis atsidavimas kolektyvui ir projektams – tiesiog žavi!“.

Visa kas susiję su vandentiekio ir nuotekų tinklais bei jų projektavimu – kasdieniai Remigijaus iššūkiai. Labiausiai jį motyvuoja laisvas darbo grafikas, jauki atmosfera ir linksmas kolektyvas. Ko gero dėl to jis biure žvalus ir gyvas, bei dažnai besišypsantis, o darbas projektų vadovu įdomus ir nemonotoniškas, nekeliantis daug streso.