UAB „PRIMUM Group”

Veiklą pradėjome 2011 metais ir sėkmingai ją tęsiame. Pagrindinės mūsų įmonės veiklos sritys – architektūros, interjero dizaino ir inžinerinių sistemų projektavimas.

icon_widget_image P – Pn | 8:00 - 17:30 icon_widget_image Savanorių pr. 65A, Vilnius, 3 aukštas icon_widget_image + (370) 691-47-120 + (370) 647-74-460 icon_widget_image info@primum.lt projektai@primum.lt
Eglė Budukevičienė - UAB Primum Group

Susipažinkite Su Projektų Vadove Egle Budukevičiene

Nuo didelių iki mažų sprendimų priėmimo, nuo projekto pradžios iki pat jo pabaigos, o paklausus Eglės, ji atsako paprastai: „Mano profesija apima labai daug skirtingų pareigybių, kaip aš juokauju – tai yra darbas nuo A iki Z; nuo bendravimo ir projektų derinimo su užsakovais iki statybą leidžiančių dokumentų išėmimo, projektų vykdymo priežiūros ir vadovavimo“.

Projektų vadovei UAB „PRIMUM Group“ įmonėje labiausiai patinka, jog dirba tarp jauno ir veržlaus specialistų kolektyvo, su kuriuo nuolatos apsikeičiama naujausiomis ir laiko patikrintomis techninėmis žiniomis bei tai, jog tenka atlikti vandentiekio ir nuotekų tinklų projektus.

Laisvu nuo darbų metu Eglė domisi dar ir kita sritimi – landšafto dizainu. Jau dešimtmetį ją žavi skoningai sutvarkytos namų aplinkos, įvairūs apželdinimo sprendimai, augalų tarpusavio suderinamumas. Todėl visai nenuostabu, kad Eglė labiausiai atsipalaiduoja puoselėdama savo namų aplinką, prižiūrėdama rožynus ir kitus jau suaugusius augalus.