UAB „PRIMUM Group”

Veiklą pradėjome 2011 metais ir sėkmingai ją tęsiame. Pagrindinės mūsų įmonės veiklos sritys – architektūros, interjero dizaino ir inžinerinių sistemų projektavimas.

icon_widget_image P – Pn | 8:00 - 17:30 icon_widget_image Savanorių pr. 65A, Vilnius, 3 aukštas icon_widget_image + (370) 691-47-120 + (370) 647-74-460 icon_widget_image info@primum.lt projektai@primum.lt
a
Dirbame Kaip Laikrodis

Paslaugos

Teikiame architektūros, interjero dizaino ir inžinerinių sistemų projektavimo paslaugas gyvenamiesiems namams, visuomeniniams ir pramoniniams statiniams.

MŪSŲ GALIMYBĖS

Architektūros ir Inžinerijos Projektavimo Paslaugos

a

Projektavimas

Architektūra ir Interjero Dizainas

Gyvenamųjų namų, daugiabučių, biurų, gamybinių, sandėliavimo, visuomeninės paskirties pastatų projektavimas, pastatų rekonstrukcijos ir kapitaliniai remontai.

a

Projektavimas

Vandentiekio ir Nuotekų Tinklai

Vandentiekio, nuotekų, lietaus ir drenažo surinkimo sistemos, siurblinės, vidaus buitinis ir priešgaisrinis vandentiekis, valymo ir vandens gerinimo įrenginiai.

a

Projektavimas

Šildymas, Vėdinimas ir Oro Kondicionavimas

ŠVOK - šilumos trasos ir įvadai, dujotiekio trasos ir įvadai, geoterminis šildymas, katilinės, vėdinimo ir kondicionavimo sistemos visų tipų pastatams.

a

Projektavimas

Elektrotechnikos Lauko ir Vidaus

Prijungimas prie ESO ir TELIA, vidaus patalpų apšvietimo ir jėgos tinklai, priešgaisrinės ir signalizacijų sistemos, žaibosauga, išmanaus namo automatika.

a

Projektavimas

Projektų Valdymas ir Administravimas

Teikiame projektinius pasiūlymus, ruošiame techninius ir darbo projektus. Planuojame biudžetą ir atsovaujame statybų aikštelėje.

MŪSŲ GALIMYBĖS

Projekto Vykdymas

Projekto vadovas kartu su komanda paruošia kainos pasiūlymą, suderina projekto terminus ir sprendimus, užsako visus būtinus leidimus.
88

Tiksliai Atlikti

Projektai

Nereikia atlikti korektūrų statybos metu.

92

Laiku Atlikti

Objektai

Siekiame darbus atlikti laiku ir kaip įmanoma greičiau.

96

Apskaičiuotas

Biudžetas

Darbus atliekame neviršijant pradinio biudžeto.

Projektai

Naujausi

Projektas

Kauno rajone plečiamas sodinukų auginimas – suprojektavome du naujus šiltnamius, auginimo aikštelę, miško medžių kontroliuojamų kryžminimų stacionaro pastatą su gamybinėmis ir sandėliavimo patalpomis.
2021
145 145

Paskirties

Pastatai

79 79

Viešosios

Erdvės

480 480

Energetikos

Objektai

960 960

Inžineriniai

Statiniai