Primum

Uždaroji akcinė bendrovė „PRIMUM Group” veiklą pradėjo 2012 m. ir sėkmingai ją vykdo toliau. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – inžinerinių sistemų projektavimas.

icon_widget_image P - Pn 8:00 - 17:30, Š - S Nedirbame icon_widget_image Savanorių pr. 65A, 3 aukštas., Vilnius icon_widget_image + (370) 691-47-120 + (370) 647-74-460 icon_widget_image info@primum.lt projektai@primum.lt
Image Alt
KLAUSIMAI - ATSAKYMAI

D.U.K.

Esame transparentiški, todėl mums rūpi konkrečiai atsakyti į visus Jums kylančius klausimus. Jeigu neradote atsakymo į savajį - susiekite telefonu arba parašykite žinutę per kontaktų forma esančia šio puslapio apačioje.

Ar ši paslauga tinka man?

Mes siūlome visas projektavimo palaugas iš vienų rankų, todėl jums nereikia ieškoti papildomu specialistų, permokėti ir gaišti laiką.

Ar aš priimu teisingą sprendimą?

Projektas atliekamas ne tik popieriuje, bet kontroliuojamas ir Jūs esate konsultuojamas iki pačios pabaigos.

Ar paslauga turi visko ko man reikia?

Sutartyje ar pasiūlyme apibrėžiama konkreti suma, nebent Jums prireikia papildomų paslaugų. Jokių paslėptų mokėsčių ar papildomų paslaugų be kurių projektas negalėtų būti įgyvendintas pilnai ir laiku.

Kas nutiks jeigu paslauga turės spragų?

Nemokamai ją ištaisysime ir atskirai suderinsime projekto korektūrą.

Kaip mūsų paslaugos padės sutaupyt?

Planavimas ir kokybiškas projektas pirminėje stadijoje mažina 99proc. tikimybę permokėti veliau statybų metu.

Kas naudojasi mūsų paslaugomis?

NT vystytojai, privatūs asmenys, pramonės, komunalinės, prekybos, logistikos, gamybos ir kt. įmonės.

Kodėl mes teikiame šias paslaugas?

Esame subūrę stiprų kolektyvą su didele patirtimi ir perspektyviu jaunimu. Tikime savo projektų vadovų, architektų ir inžinierių kompetencija.

Kaip mees prisitaikome pagal užsakovo lūkesčius?

Turime žmogiškujų išteklių skaičiavimus konkrečioms ir kokybiškoms darbo užduotims atlikti. Įmones bei specialistų patirtis įgyvendinant projektus. Visi musu projektai igyvendinami pagal Jūsų lūkesčius, lankšciai ir t.t., tuo pačiu patariame, kaip ekspertai, klientui kaip sukurti galutinę maksimalią pridėtine vertę.