Primum

Uždaroji akcinė bendrovė „PRIMUM Group” veiklą pradėjo 2012 m. ir sėkmingai ją vykdo toliau. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – inžinerinių sistemų projektavimas.

icon_widget_image P - Pn 8:00 - 17:30, Š - S Nedirbame icon_widget_image Savanorių pr. 65A, 3 aukštas., Vilnius icon_widget_image + (370) 691-47-120 + (370) 647-74-460 icon_widget_image info@primum.lt projektai@primum.lt
Image Alt
KLAUSIMAI - ATSAKYMAI

D.U.K.

Esame transparentiški, todėl mums rūpi konkrečiai atsakyti į visus Jums kylančius klausimus. Jeigu neradote atsakymo į savajį - susiekite telefonu arba parašykite žinutę per kontaktų forma esančia šio puslapio apačioje.

Ar ši paslauga tinka man?

Mes siūlome visas projektavimo palaugas iš vienų rankų, todėl jums nereikia ieškoti papildomu specialistų, permokėti ir gaišti laiką.

Ar aš priimu teisingą sprendimą?

Projektas atliekamas ne tik popieriuje, bet kontroliuojamas ir Jūs esate konsultuojamas iki pačios pabaigos.

Ar paslauga turi visko ko man reikia?

Sutartyje ar pasiūlyme apibrėžiama konkreti suma, nebent Jums prireikia papildomų paslaugų. Jokių paslėptų mokesčių ar papildomų paslaugų, be kurių projektas negalėtų būti įgyvendintas pilnai ir laiku.

Kas nutiks jeigu paslauga turės spragų?

Nemokamai ją ištaisysime ir atskirai suderinsime projekto korektūrą.

Kaip mūsų paslaugos padės sutaupyti?

Planavimas ir kokybiškas projektas pirminėje jo stadijoje sumažina iki 99% tikimybę, kad vėliau statybų metu nereikės permokėti.

Kas naudojasi mūsų paslaugomis?

NT vystytojai, privatūs asmenys, pramonės, komunalinės, prekybos, logistikos, gamybos ir kt. įmonės.

Kodėl mes teikiame šias paslaugas?

Esame subūrę stiprų kolektyvą su didele patirtimi ir perspektyviu jaunimu. Tikime savo projektų vadovų, architektų ir inžinierių kompetencija.

Kaip mes prisitaikome pagal užsakovo lūkesčius?

Turime žmogiškųjų išteklių skaičiavimus konkrečioms ir kokybiškoms darbo užduotims atlikti. Įmonės bei specialistų patirtis įgyvendinant projektus. Visi mūsų projektai įgyvendinami pagal Jūsų lūkesčius, lankšciai ir dėmesingai, tuo pačiu klientui patariame, kaip ekspertai, kaip sukurti galutinę maksimalią pridėtinę vertę.