UAB „PRIMUM Group”

Veiklą pradėjome 2011 metais ir sėkmingai ją tęsiame. Pagrindinės mūsų įmonės veiklos sritys – architektūros, interjero dizaino ir inžinerinių sistemų projektavimas.

icon_widget_image P – Pn | 8:00 - 17:30 icon_widget_image Savanorių pr. 65A, Vilnius, 3 aukštas icon_widget_image + (370) 691-47-120 + (370) 647-74-460 icon_widget_image info@primum.lt projektai@primum.lt
Visuomeniniai Pastatai

Ambulatorija Alytaus Rajone

Ambulatorijos su vaistine projekte kiekvienas metras sumaniai išnaudotas, funkcionaliai išskirstytos darbo zonos.

Ambulatorija Alytaus Rajone

Centrinėje Miroslavo kaimo dalyje parengtas unikalus, modernumu ir subtilumu dvelkiantis ambulatorijos su vaistine projektas. Architektūroje vyrauja griežtos linijos ir formos, pastato apdailai numatoma naudoti fibrocementines plokštes. Tarpusavyje suderinamos plokščių faktūros ir atspalviai – taip išlaikomas vientisas ir estetiškas architektūrinis vaizdas.

Šis gydymo paskirties projektas privertė atidžiai peržiūrėti galimus inžinerinių sistemų sprendimus. Užsakovas pageidavo mažai energijos vartojančių sistemų, kurios užtikrintų komfortišką mikroklimatą pastate, padėtų išvengti dulkių susidarymo, sveikatai pavojingų šalto oro srautų, užtikrintų higienišką vandens tiekimą. A++ energinio naudingumo klasės ambulatorijoje – gydymo paskirties pastate numatėme ir suprojektavome šiuolaikiškus inžinerinius sprendinius:

— šilumos siurblys „oras vanduo“ – šilumos gamybai ir karšto vandens ruošimui;
— reguliuojama grindinė šildymo sistema (kur privaloma – reguliuojami radiatoriai);
— oro vėsinimas nuo šilumos siurblio, projektuojama rekuperacinė vėdinimo sistema;
— numatyta vandens apskaita ir vieta vandens gerinimo įrangai.

Visuomeninės paskirties statiniuose taip pat aktualios ir itin svarbios yra priešgaisrinės ir signalizacijų sistemos. Šiame pastate gaisrinės signalizacijos sistema suprojektuota visose patalpose (išskyrus sanitarinius mazgus). Apsauginės signalizacijos sistema apsaugos visas patalpas, turinčias lauko sienas, taip pat suprojektuotos įėjimo kontrolės bei vaizdo stebėjimo sistemos (stebėjimo zonos: pastato perimetras, įėjimas į pastatą, pastato aplinka).

Vieno aukšto pastato bendras plotas užima 185 m2, todėl kiekvienas ambulatorijos kvadratinis metras apgalvotas ir sumaniai išnaudotas, naudingai išskirstytos funkcinės zonos. Viduje numatomos vaistinės, registratūros su laukiamuoju, odontologų ir gydytojų procedūriniai kabinetai, laboratorijos, darbuotojų poilsio ir kitos pagalbinės patalpos.

Projekto vadovė — Sonata Šleivienė
Architektė — Indrė Pėželytė
Vandentiekio ir nuotekų tinklų projekto dalies vadovas — Remigijus Datenis
Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo projekto dalies vadovas — Arūnas Jocius
Elektrotechnikos inžinierius projektuotojas — Darius Braždeika
Elektrotechnikos inžinierius projektuotojas — Petras Aleksiejus
Vizualizacijos — Maksim Capin