UAB „PRIMUM Group”

Veiklą pradėjome 2011 metais ir sėkmingai ją tęsiame. Pagrindinės mūsų įmonės veiklos sritys – architektūros, interjero dizaino ir inžinerinių sistemų projektavimas.

icon_widget_image P – Pn | 8:00 - 17:30 icon_widget_image Savanorių pr. 65A, Vilnius, 3 aukštas icon_widget_image + (370) 691-47-120 + (370) 647-74-460 icon_widget_image info@primum.lt projektai@primum.lt
Gyvenamieji Namai

Namas Gamtos Apsuptyje

Šiuolaikiškas ir tvarus, šviesus ir erdvus, energetiškai efektyvus ir modernus A++ klasės namas sveikam ir komfortiškam gyvenimui.

Namas Gamtos Apsuptyje

Šiuolaikiškas ir tvarus, energetiškai efektyvus ir modernus A++ klasės namas sveikam ir komfortiškam gyvenimui. Projektuodami skandinaviško tipo namą, kiekvieną kvadratinį metrą gerai apskaičiuojame, kad neliktų nenaudojamo ploto, o šaltuoju metų laiku patalpas šildyti būtų ekonomiška.

Skandinaviško stiliaus fasadams naudojamos natūralaus medžio ir falcinės dangos medžiagos, kurios puikiai dera tarpusavyje ir tuo pačiu natūraliai susilieja su greta esančiu miškeliu.

Visuose kambariuose jaučiamas modernaus stiliaus lakoniškumas, dizainas neperkrautas baldų, būsto patalpose vyrauja paprastumas, bet toli gražu ne prastumas. Interjere vyrauja aiškios formos, monochromija, šviesūs, pasteliniai atspalviai, pagyvinimui skoningai naudojami blizgūs paviršiai. Erdvės pojūtį sustiprina aukštos lubos ir į pietų pusę nukreipti vitrininiai langai, pro kuriuos visą dieną į patalpas patenka natūrali šviesa.

Architektė — Monika Zdanovič
Vizualizacijos — Maksim Capin

Projekto Info

Kategorija:
Data