UAB „PRIMUM Group”

Veiklą pradėjome 2011 metais ir sėkmingai ją tęsiame. Pagrindinės mūsų įmonės veiklos sritys – architektūros, interjero dizaino ir inžinerinių sistemų projektavimas.

icon_widget_image P – Pn | 8:00 - 17:30 icon_widget_image Savanorių pr. 65A, Vilnius, 3 aukštas icon_widget_image + (370) 691-47-120 + (370) 647-74-460 icon_widget_image info@primum.lt projektai@primum.lt
Interjero Dizainas

Virtuvės Interjero Projektas

Tikslios linijos, aiškios ir griežtos formos, žemės spalvų koloritas, funkcionalumas ir ergonomiškumas – aspektai, persipinantys šiame moderniam ir minimalistiniam interjere.

Virtuvės Interjero Projektas

Tikslios linijos, aiškios ir griežtos formos, santūrus žemės spalvų koloritas, funkcionalumas ir ergonomiškumas – šie aspektai persipina šio modernaus ir minimalistinio interjero būste.

Virtuvė projektuojama ilgam, čia praleidžiama daug laiko, todėl svarbi tiek estetika, tiek kokybė pasirenkant medžiagas. Projektuojant individualų baldų dizainą pasitelkta šiltų spalvų paletė, kuri sukuria jaukią atmosferą, nuteikia komfortiškai, dėl to baldai vizualiai yra lengvi, nepompastiški, minimalistiški. Fasadams naudojamas prabangos interjerui suteikiantis natūralus medienos lukštas, dar kitaip vadinamas faneruote. Virtuvės stalviršiai kombinuoti, pasirinktos materijos: kompaktinis laminatas (virtuvės saloje) ir lietas akmuo. Stalviršiai iš akmens masės pasižymi antibakterinėmis savybėmis, atsparumu įbrėžimams bei įvairiems cheminiams skysčiams, be to yra lengvai prižiūrimi, nes akmens masė neįgeria skysčių, tad ant stalviršio nelieka dėmių.

Kiekvieno baldo vieta apgalvota, kad namuose būtų patogu gyventi, tačiau mažos smulkmenos turi didelę reikšmę kuriant ne tik baldų, bet ir viso interjero stilistiką bei nuotaiką. Įtempiamose lubose sumontuotas funkcionalus apšvietimas – naudojama magnetinių bėgelių sistema su šviestuvais. Ši sistema leidžia išgauti norimą apšvietimą, šviesos kiekį ir sukurti apšvietimo vientisumą, apšviečiant visiškai skirtingas zonas.

Dar keli dizaino sprendimai, kurie buvo pasirinkti projektuojant interjerą: paslėpti užuolaidų karnizai su bėgeliais nišose prie langų, individualiai suprojektuotos į nišas įvažiuojančios durys iš stiklo ir natūralaus medienos lukšto (to paties, kuris naudojamas ir virtuvės balduose), į sieną įleidžiamos grindjuostės – aliuminio grindjuosčių profilių dėka grindjuostės atsiduria vienoje plokštumoje su siena ir neišsikiša į išorę.

Interjero dizainas — Gabrielė Mačinaitė
Vizualizacijos — Maksim Capin

Projekto Info

Kategorija:
Data