UAB „PRIMUM Group”

Veiklą pradėjome 2011 metais ir sėkmingai ją tęsiame. Pagrindinės mūsų įmonės veiklos sritys – architektūros, interjero dizaino ir inžinerinių sistemų projektavimas.

icon_widget_image P – Pn | 8:00 - 17:30 icon_widget_image Savanorių pr. 65A, Vilnius, 3 aukštas icon_widget_image + (370) 691-47-120 + (370) 647-74-460 icon_widget_image info@primum.lt projektai@primum.lt
Priešprojektinės Konsultacijos - Primum Group

Priešprojektinės Konsultacijos

Mes siūlome architektūros, interjero dizaino ir inžinerinių sistemų projektavimo paslaugas iš vienų rankų. Prieš pateikiant projekto pasiūlymą atliekame priešprojektinę konsultaciją. Nuo pat pradžių PRIMUM Group komandai yra labai svarbu suprasti ir aptarti Jūsų poreikius ir vizijas. Kiekvienas naujas projektas yra ypatingas, todėl ir jų sprendiniai atitinkamai bus skirtingi.

Jei planuojate naujo pastato statybą, tuomet priešprojektinės konsultacijos metu kartu su Jumis apžvelgsime esamą lokacijos situaciją (klimatologines, hidrogeologines, geologines sąlygas ir reljefą) – ar projektas yra tinkamas jūsų pasirinktai statybos vietai, patikrinsime ar projektas turi atitikti kultūros paveldo reikalavimus (jei turi – ar atitinka) ir susipažinsime su visa Jūsų teikiama projekto informacija bei realiu laiku konsultuosime Jus rūpimais klausimais ir teiksime projektinius siūlymus.

Esant pastato rekonstrukcijos ar kapitalinio remonto poreikiui – priešprojektinės konsultacijos metu išsiaiškinsime kiek projekto metu pastatas keisis. Mums aktualu žinoti ar objektas plėsis (planuojamos naujos patalpos, numatoma statyti terasą, balkoną ir pan.), ar bus apšiltinamos sienos, ar kis architektūra ir kita aktuali informacija, kuri mums suteiks žinių apie Jūsų projektą. Ne ką mažiau svarbūs inžineriniai sprendimai – aptarsime langų, šviestuvų, vonių ir pan. numatomas vietas ir jų kiekį.

Jeigu turite klausimų dėl savo projekto, kviečiame susisiekti +37069147120 | info@primum.lt