UAB „PRIMUM Group”

Veiklą pradėjome 2011 metais ir sėkmingai ją tęsiame. Pagrindinės mūsų įmonės veiklos sritys – architektūros, interjero dizaino ir inžinerinių sistemų projektavimas.

icon_widget_image P – Pn | 8:00 - 17:30 icon_widget_image Savanorių pr. 65A, Vilnius, 3 aukštas icon_widget_image + (370) 691-47-120 + (370) 647-74-460 icon_widget_image info@primum.lt projektai@primum.lt
Rengiame Įvairios Paskirties Projektus

Projektų Rengimo Procesas

Esame parengę daugybę įvairios paskirties projektų – nuo individualaus gyvenamojo namo iki daugiabučio, nuo sandėliavimo iki gamybos, prekybos, gydymo ar sporto paskirties objektų. Glaustai papasakosime kaip „PRIMUM Group“ komanda rengia projektus.

Dokumentai mums yra pradžių pradžia! Pirmiausia apžvelgiame ar yra žemės nuosavybės ir turto registravimo bei ar parengti projekto planavimo dokumentai. Jei dokumentai parengti – žiūrime, kad neviršytume užstatymo reglamentų, jeigu neparengti – ar pagal bendrą planą klientas gali žemės sklype statyti numatytą objektą. Kartu su užsakovu parengiame projektavimo užduotį (jei užduotis iš anksto paruošta – apžvelgiame ją, jeigu reikia pakoreguojame ar pasiūlome naujus sprendimus). Po apžvelgimo pradedame rengti projektą. Jeigu nusimato visiškai naujas objektas, tuomet mūsų laukia visos projektavimo dalys, t.y.: architektūrinė, konstruktyvinė, šildymo ir vėdinimo, vandentiekio ir nuotekų tinklų, elektros ir visos lauko tinklų.

Parengtą projektą atiduodame užsakovui. Klientas gauna visą medžiagą: aiškinamąjį raštą, detalius brėžinius, aksonometrines ir skaičiuojamąsias schemas, technines specifikacijas, statybos organizavimo dokumentus, apskaičiuotą projekto sąmatą, darbų ir įrengimų žiniaraščius.

Jeigu turite klausimų dėl savo projekto, kviečiame susisiekti +37069147120 | info@primum.lt