Primum

Uždaroji akcinė bendrovė „PRIMUM Group” veiklą pradėjo 2012 m. ir sėkmingai ją vykdo toliau. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – inžinerinių sistemų projektavimas.

icon_widget_image P - Pn 8:00 - 17:30, Š - S Nedirbame icon_widget_image Savanorių pr. 65A, 3 aukštas., Vilnius icon_widget_image + (370) 691-47-120 + (370) 647-74-460 icon_widget_image info@primum.lt projektai@primum.lt
Rengiame Įvairios Paskirties Projektus

Projektų Rengimo Procesas

Esame parengę daugybę įvairios paskirties projektų – nuo individualaus gyvenamojo namo iki daugiabučio, nuo sandėliavimo iki gamybos, prekybos, gydymo ar sporto paskirties objektų. Glaustai papasakosime kaip „PRIMUM Group“ komanda rengia projektus 👇🏻

Dokumentai mums yra pradžių pradžia! 🕵🏻‍♂️📄 Pirmiausia apžvelgiame ar yra žemės nuosavybės ir turto registravimo bei ar parengti projekto planavimo dokumentai. Jei dokumentai parengti – žiūrime, kad neviršytume užstatymo reglamentų, jeigu neparengti – ar pagal bendrą planą klientas gali žemės sklype statyti numatytą objektą. Kartu su užsakovu parengiame projektavimo užduotį (jei užduotis iš anksto paruošta – apžvelgiame ją, jeigu reikia pakoreguojame ar pasiūlome naujus sprendimus). Po apžvelgimo pradedame rengti projektą ✍🏻📋 Jeigu nusimato visiškai naujas objektas, tuomet mūsų laukia visos projektavimo dalys, t.y.: architektūrinė, konstruktyvinė, šildymo ir vėdinimo, vandentiekio ir nuotekų tinklų, elektros ir visos lauko tinklų.

☑️ Parengtą projektą atiduodame užsakovui. Klientas gauna visą medžiagą: aiškinamąjį raštą, detalius brėžinius, aksonometrines ir skaičiuojamąsias schemas, technines specifikacijas, statybos organizavimo dokumentus, apskaičiuotą projekto sąmatą, darbų ir įrengimų žiniaraščius.

Jeigu turite klausimų dėl savo projekto, kviečiame susisiekti:

☎️ +37069147120 | +37064774460
📧 info@primum.lt | projektai@primum.lt | https://primum.lt